Bramy garażowe firmy Hörmann

Spółka Hörmann od lat profesjonalizuje się dziedziną budowlaną oraz bywa najdoskonalszym wytwórcą bram uchylnych, drzwi bocznych do garażu, ościeżnic jak również napędów. Firma Hörmann jest spółką rodzinną funkcjonującą na przestrzeni dziesięcioleci. Tworzy gwarancję najdoskonalszych rozstrzygnięć i najdoskonalszej klasy artykułów.

Spółka Hörmann jest administrowana już przez trzecie oraz czwartą generację wnuków i prawnuków inicjatora marki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami odnoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Czołowa centrala marki usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym obszarze poza sekretariatami bazy, mieszczą się także przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, firma posiada cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie marka angażuje w nich ponad stu wysoce doświadczonych pracobiorców. Hörmann Polska sp. z o.o posiada sporą sieć partnerów handlowych w zasięgu całego obwodu. Gwarantuje ona błyskawiczny oraz kompetentny serwis jak też zapewnia dogodną, specjalistyczną obsługę konsumenta.