Świetne lasery do epilacji

Kluczowym oraz równocześnie szczególnie znanym laserem do epilacji bywa laser IPL, jaki kształtuje strumienie optyczne o szerokim spektrum. W zasadzie nie do końca ta postać nazywana bywa laserem, bowiem zachodzi tu zjawisko fototermolizy selektywnej, wtedy transmitowane bywają strugi optyczne rozsypywane w różne położenia o wielostronnej wielkości. Laser powinien posiadać nieustannie ustawianą siłę a także stężenie energii, w innym sytuacji prawdopodobnie może przyprawić oparzenie skóry. Wadą przywołanego lasera bywa niska sprawność oraz niezwykle prawdopodobne poparzenia przy niezdarnej obsłudze. Dodatkowo, aby efekt był dostrzegalny konieczne są bardzo częste najścia w gabinecie medycyny estetycznej.

Szczególnie niezaprzeczalną korzyścią wspomnianego lasera jest nieodczuwalny wydatek zabiegu oraz spora ogólnodostępność w niemal każdym salonie dermatologicznym. Kategorycznie lepszą techniką lasera bywa połączenie IPL z RF nazywanym E-light, inaczej ujmując spojenie wiązek świetlnych z energią fal radiowych.

Wtenczas funkcja lasera podpiera się na uintensywnieniu i poszerzeniu fal optycznych prądem zmiennym co wzmaga skuteczność manewrów. Tak oto przy spożytkowaniu napomkniętego lasera nie jest ważny barwa owłosienia, bowiem operuje on na barwnik w skórze a nie na włos.